Бювети Одеси - все про чисту питну воду:  Новини 
Бювети Одеси - все про чисту питну воду

Бювети Одеси - все про чисту питну воду

  Головна    Новини    Бювети    Доставка    Посилання    Контакти   

Новини

09.02.2023

Цього року на Котовського в Одесі хочуть відкрити два бювети

У 2023 році міська влада Одеси запланувала відкрити в місті два нові бюветні комплекси. Обидва вони будуть розташовані у суворовському районі.

Про це стало відомо з міської програми охорони та покращення стану довкілля, яку розглядали на сесії міськради 8 лютого.
Під час сесії директор муніципального департаменту екології Марина Савченко пояснила, що в цьому районі є лише один бювет (на вулиці Кримській) і цього замало.
Нові бювети з’являться на території зелених зон: у парку Ентузіастів та у сквері “Зоряний”. На будівництво першого у програмі закладено 8,3 мільйона гривень на два роки, другого – 3,7 мільйона.
Загалом зараз в Одесі працюють 16 бюветних комплексів. І як сказав заступник міського голови Сергій Тетюхін, цієї кількості для міста обмаль, особливо в умовах війни.
“Ризики у тому, що у нас є одне джерело постачання питної води до міста Одеса, тому нам потрібно резервувати ці джерела. Тому два бюветні комплекси у Суворівському районі – вони просто необхідні, щоб, наприклад, якщо буде новий удар по нашій інфраструктурі, люди елементарно могли отримати питну воду”, – пояснив під час сесії Тетюхін.

Джерело - odessa-life.od.ua


08.02.2023

В Одесі всі бювети обладнають генераторами

Три із 16 бюветних комплексів вже мають генератори - у парку Перемоги, парку Горького та сквері «Історія футболу».

Про це стало відомо 8 лютого під час сесії Одеської міськради.
Одеса отримає від німців 16 генераторів для обладнання бюветів. Крім цього, до міста від італійців вже доставлено 3 генератори. Вони також потрібні для безперебійної роботи бюветів.
Крім цього, депутати погодили будівництво ще двох бюветів на території Суворівського району – у парку Ентузіастів та «Зоряний».

Джерело - usionline.com


16.12.2022

Всі одеські бювети забезпечать електрогенераторами

На всіх бюветах Одеси встановлять генератори для забезпечення їхньої безперервної роботи

Про це повідомив заступник директора Департаменту житлового господарства Одеської міської ради Анатолій Козлов.
За його словами, міською владою вже закуплено необхідну кількість генераторів і протягом двох-трьох днів вони будуть встановлені на всіх бюветах міста.
Раніше в мерії заявляли, що за бюджетні кошти планували закупити 153 електрогенератори для забезпечення автономної роботи інфраструктурних та соціальних об’єктів. Із зазначеного числа 16 генераторів потужністю по 11 кВт панували встановити на бюветах.

Джерело - informer.od.ua


Архів новин


Бювети Одеси - все про чисту питну воду, www.buvette.od.ua © 2006-2024